Comments

Image module

۱۸ مردادماه سالروز تولد آراستاپ موشن یا دپارتمان استاپ موشن رویش رسانه است. تیم آراستاپ موشن، یکی از استارتاپ‌های جانبی مجموعه رویش‌رسانه است که از سال ۱۳۹۹ با هدف توسعه فرهنگ تولید و مصرف استاپ موشن در ایران، با توجه به سابقه پیشین و چند ساله خود در این زمینه، رسما آغاز به کار کرد و اکنون بزرگترین مرجع تولید، آموزش و سفارش استاپ موشن در ایران است.
ضبط ۱۲۸۳ ثانیه انیمیشن و تولید ۱۹۲۴۵ فریم از روزهای پُرکار آراستاپ موشن طی مدت یک سال گذشته خبر می‌دهد. تولید استاپ‌ موشن در سبک‌های انیمیشن خمیری، کات اوت و آبجکت انیمیشن و انیمیشن پیکسلیشن، همچنین آموزش و نقد و بررسی استاپ موشن، برگزاری ورکشاب، تولید انیمیشن کوتاه، طراحی لوگوموشن و فروش تجهیزات لازم برای ساخت انواع استاپ موشن در فهرست خدمات آراستاپ موشن به علاقمندان این صنعت قرار دارد.
حضور در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی و کسب رتبه برتر در حوزه انیمیشن استاپ موشن همچون؛ رتبه برتر ششمین جشنواره هنر جهانی مقاومت برای استاپ موشن «شکست ناپذیر» و رتبه برتر نخستین جشنواره پویانمایی استاپ موشن خانگی و نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال حنانه برای استاپ موشن «آقا اجازه» از مهمترین افتخارات تیم آراستاپ موشن است.

Image module
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://rooyeshresane.com/wp-content/uploads/2018/05/سایت-رویش.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 620px;}