Comments

فیلم کوتاه تلفنی و قرار دو فیلم برتر جشنواره ی رسانه ای آهوان قدس آستان قدس رضوی شدند

فیلم کوتاه تلفنی و قرار دو فیلم برتر جشنواره ی رسانه ای آهوان قدس آستان قدس رضوی شدند.

?️به گزارش روابط عمومی رویش رسانه ،این جشنواره در دو بخش حرفه ای و پویش عمومی و با هشتک های امام رضا (ع) و امام رئوف برگزار شده است و در مجموع بیش از ۴۶ هزار اثر به دبیرخانه آن ارسال شده است.

?در بخش حرفه ای این جشنواره ۱۷ نفر به عنوان برتر و در بخش پویش عمومی نیز ۳۰ نفر برگزیده شده اند و در مراسم اختتامیه، از برترین های بخش حرفه ای که از سراسر کشور هستند تجلیل به عمل آمد.

?در پایان این جشنواره و با رای هیات داوران، فیلم کوتاه” تلفنی” اثر محمدمهدی فکریان و فیلم کوتاه “قرار” اثر داوددمیرزابیگی مقاوم دوم، به تهیه کنندگی محسن مشرقی و تهیه شده در رویش رسانه مقام اول و دوم را کسب کردند.

?فیلم کوتاه تلفنی داستانی خاص از ارتباط یک بانوی میانسال با امام رئوف است. و فیلم قرار نیز به رشادت ها و از خودگذشتگی های دو پرستار در دوران کرونا می پردازد.

Image module
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://rooyeshresane.com/wp-content/uploads/2018/05/سایت-رویش.jpg);background-size: initial;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 620px;}